Полювання в Україні, Житомирській області

Отримайте унікальний досвід полювання та риболовлі в екологічному господарстві, пересування по якому здійснюється виключно на гужовому транспорті! Чаруюча краса українського Полісся, велике поголів’я диких тварин, комфортні умови перебування – запрошуємо мисливців, риболовів і любителів відпочинку на природі до ТОВ «Мисливці Полісся»!

Розташування

Угіддя ТОВ «Мисливці Полісся» розташовані в 200 км від Києва і в 60 км від Житомира. База знаходиться поблизу с. Зелена Поляна в Пулинському р-ні, Житомирської області. Господарство займає площу в 6700га лісових, польових і водно-болотних угідь.

Послуги

Проводиться індивідуальне (в тому числі і з вишки) і колективне полювання на кабана, косулю, хутрових звірів та пернату дичину. Рибалка з вимостків - ставок 16 га. Проживання у комфортному будинку з усіма зручностями, облаштовані місця для розташування наметів. Для поціновувачів еко-туризму – збір ягід та грибів.

Полювання в Україні, Житомирській області

Отримайте унікальний досвід полювання та риболовлі в екологічному господарстві, пересування по якому здійснюється виключно на гужовому транспорті! Чаруюча краса українського Полісся, велике поголів’я диких тварин, комфортні умови перебування – запрошуємо до ТОВ «Мисливці Полісся» мисливців, риболовів і любителів відпочинку на природі!

Розташування

Мисливське господарство ТОВ «Мисливці Полісся» розташоване в 200 км від Києва і в 60 км від Житомира. База знаходиться поблизу с. Зелена Поляна в Пулинському р-ні, Житомирської області.
Господарство займає площу в 6700га лісових, польових і водно-болотних угідь.

Послуги

Проводиться індивідуальне (в тому числі і з вишки) і колективне полювання на кабана, косулю, хутрових звірів та пернату дичину.
Рибалка з вимостків - ставок 16 га.
Проживання у комфортному будинку з усіма зручностями, облаштовані місця для розташування наметів.
Для поціновувачів еко-туризму – збір ягід та грибів.
Детальніше на вкладці «Послуги».